امروز: جمعه ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۷
 
لازم دات کام سايت نيازمنديها و تبليغات
تماس با ما دانلود Toolbar
 
املاک
اجاره املاک اداری و تجاری , اجاره املاک مسکونی
اتومبیل
حواله , خدمات اتومبیل
موبایل و کامپیوتر
سیم کارت , اینترنت
لوازم و اثاثیه
تعمیر لوازم و اثاثیه , خرید وفروش
استخدام ، کار و سرمایه
بازار کار , استخدام
بازی و سرگرمی
بازی های دخترونه , بازی های استراتژی و جنگی
خدمات
خدمات در منزل , حمل و نقل
فرهنگ و هنر
امور فرهنگی , امور هنری
صنعت
ماشین آلات صنعتی , خدمات صنعتی
آموزش
آموزش درسی , خدمات آموزشی
ورزش
امور ورزشی , وب سایت های مربوط
معاوضه
بازی و سرگرمی , اتومبیل
غیره
                   موبایل و کامپیوتر ...
ارسال پیام ارسال به دوست افزودن به مورد علاقه


توضیح مختصر

پرينتر چند کاره

شهر تهران
تلفن 02173027
وب سایت http://www.ebpnovin.com
شماره آکهی 35498
توضیحات کامل:
چاپگر ها به دو دسته‌ ي بزرگ پرينتر تک‌ کاره و پرينتر چندکاره تقسيم مي شوند. منظور از ماشين چندکاره، پرينتري است که علاوه بر چاپ، کارهاي ديگري مثل کپي، اسکن و ارسال و دريافت فاکس را هم انجام مي‌دهد. امروزه تقريبا تمام شرکت‌ هاي توليدکننده‌ ي ماشين‌ هاي اداري، پرينترهاي چند کاره را در ليست محصولات خود دارند.

پرينتر چند کاره چيست؟

اين دستگاه‌ ها به عنوان اسکنر نيز عمل مي کنند يعني ميتوانند يک عکس واقعي و کاغذي را به يک فايل کامپيوتري تبديل کنند و آن را در حافظه‌ ي کامپيوتر شما ذخيره نمايند. دستگاه‌ هاي چندکاره، عمل کپي را هم انجام ميدهد. از کارهاي ديگري که پرينتر چندکاره ميتواند انجام دهد، ارسال و دريافت فکس است. براي ارسال و دريافت فاکس از همان شيشهاي استفاده ميشود که در کپي و اسکن کاربرد دارد. براي وارد کردن شماره‌ي فاکس ميتوان از صفحه‌ کليد لمسي روي دستگاه استفاده کرد.

پرينترهاي چندکاره نيز مانند نوع تک‌کاره به خانواده هاي رنگي يا سياه‌ و سفيد و خانواده هاي جوهرافشان و ليزري تقسيم ميشوند. معمولا براي مصارف تجاري از نوع چند کاره‌ ي ليزري استفاده ميشود ولي اخيرا شرکت ،HP پرينتر چندکاره‌ ي جوهرافشاني را توليد کرده است که ميتواند در مقياس تجاري مورد استفاده قرار گيرد. برخي از پرينترهاي چند کاره نيز وجود دارند که به طور تخصصي براي چاپ و اسکن عکس ساخته شدهاند و به آن‌ها نام Photo-lab داده شده است. اگر شما يک پرينتر چند کاره براي مصارف خانگي بخواهيد، ممکن است اولويت‌تان چاپ عکس با کيفيت بالا باشد که در اين صورت پرينترهاي جوهرافشان براي شما انتخاب مناسبي خواهند بود.

پرينترهاي چندکاره‌ي جوهرافشان توانايي چاپ عکس با کيفيت بالا را دارند در حالي که بيشتر انواع چند کاره‌ي ليزري هنگام چاپ تصوير کيفيت پايين‌تري نشان مي‌دهند و بيش‌تر براي چاپ متن ها از آن‌ها استفاده ميشود. پرينترهاي چندکاره به انواع رنگي يا سياه‌سفيد نيز تقسيم ميشوند که انواع رنگي براي چاپ عکسها و انواع سياه‌ سفيد براي چاپ متن مناسب‌ تر هستند.

علاوه بر آن‌چه که گفته شد، ويژگي ها و امکانات ديگري نيز در دستگاه هاي چند کاره وجود دارد که ممکن است باعث تفاوت قيمت آن‌ها شود. مثلا توانايي اتصال پرينتر از طريق USB و يا قابليت اتصال آن به Wi-fi که از مهم‌ترين ويژگي هاي جانبي پرينتر هاي چند کاره محسوب مي‌شوند. برخي از اين دستگاه ها وايرلس هستند و نيازي به اتصال فيزيکي به رايانه ندارند که اين هم امتياز ويژه اي است.


مرور عکسها...

      شرایط استفاده  |  تماس با ما  |  نقشه سایت  |  راهنمای سایت  |  درباره ما

lazem.com 2009 ©